Garanti ve İade Koşulları

gameroyuncukoltuklari.com web sitesindeki tüm ürünler GAMER KOLTUK A.Ş. garantisi altında satışa sunulmaktadır. GAMER KOLTUK A.Ş., satın aldığınız ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz için gerekli olan desteği sağlamak için her zaman yanınızdadır.

GAMER KOLTUK A.Ş. dışındaki üçüncü şahıs ve kurumların ürünlere herhangi bir şekilde müdahalede bulunmamaları, boyut-beden ayarlama, onarma vb. işlemler yapmamaları gerekmektedir.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu’nu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

1.  GAMER KOLTUK .A.Ş. Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Kullanılmış, tahrip edilmiş ve satılabilirlik özelliği kaybolmuş  ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. 

2. İptal İade ve Değişim Koşulları 

2.1 Değişim Koşulları 

14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Faturanızın alt kısmına isteğinizi belirtiniz. İlgili ürün faturasıyla birlikte anlaşmalı kargo firmamız MNG Kargo ile bize ücretsiz gönderebilirsiniz. (Değişim işlemleri renk ve numara bazında yapılmaktadır.) 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir. 

Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir. 

2.2 İade Etme Koşulları 

14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, ürün faturasının alt bölümünü doldurarak isteğinizi belirtiniz. lgili ürün faturasıyla birlikte anlaşmalı kargo firmamız MNG Kargo ile bize ücretsiz gönderebilirsiniz. 

İade işlemleri E-ticaret biriminden yapılmaktadır. Mağazalarımızdan internet siparişlerinin iadeleri yapılmamaktadır. 

İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz. 

İade etmek istediğiniz ürünleri, 14 gün içerisinde MNG Kargo ile göndermeniz durumunda kargo ücreti GAMER KOLTUK  tarafından karşılanmaktadır.

Faturasız İade Kabul Edilmemektedir. 

2.2.1 İade Talebinde Ücret iadesi Prosedürü 

İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler GAMER KOLTUK tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde ücret iadesi Kredi Kartınıza yapılacaktır. Ücretin ekstrenize yansıması banka ile olan anlaşmanız çerçevesinde gerçekleşmektedir.

 Bu süre 24 ile 48 arası bankaya bağlı değişiklik göstermektedir.

2.3 İade Etme Koşulları 

Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir. Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. 

2.3.1 İptal Talebinde Ücret İadesi Prosedürü 

Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir. Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. 

Yukarıdaki koşullara istinaden yapılan iptal taleplerinde ücret iadesi 7 iş günü içerisinde kredi kartınıza yapılacaktır.

 


  1. İade Adresi Bilgilendirme Esasları


    İade Adresi: GAMER KOLTUK 

                    Belediye İş Merkezi No:11 Merkez / ÇANAKKALE
. 

Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.